

| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Number of Circuits | 8 |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Supply Voltage | 2.5 V |
| Number of Bits | |
| Propagation Delay | |
| High Level Output Current | |
| Low Level Output Current | |
| Number of Inputs | 16 |
| Number of Outputs | 3 |
| Logic Family | |
| On Resistance (RON) | 48 Ω |
| -3db Bandwidth | 180 MHz |
| Configuration | 1 x SP8T |
| Number of Channels | 8 |
Stock: 4413
Distributors
pcbx
Unit Price$0.25670
Ext.Price$0.25670
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.25670 | $0.25670 |
| 10 | $0.22179 | $2.21790 |
| 50 | $0.19162 | $9.58100 |
| 100 | $0.15806 | $15.80600 |
| 500 | $0.13037 | $65.18500 |
